Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/responsive-flipbook/index.php on line 60

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Wrapping – Araç Kaplama | ERK Garaj

Wrapping - Araç Kaplama

 

Orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, aracınızın renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle, dekoratif amaçlarla özel araç kaplama folyoları ile kaplanabilmektedir.

Araç ve Aksesuar Kaplama; Otomobil, SUV, 4X4, Hafif Orta Ağır Ticari Araçlar, Motorsikletlerin tüm iç ve dış aksamları ile aksesuarları üzerinde uygulanabilmektedir. Araç orjinalliğine hiç bir şekilde zarar vermeyen, dilendiğinden kolaylıkla sökülebilen, yüzeyde kalıntı bırakmayan, tercih edilen ürüne bağlı olmakla birlikte 5-10 yıl kullanım ömrüne sahip ürünlerle aracınızın orjinalliği tam olarak korunmaktadır. Güneşin UV ışınları, boya solmaları, matlaşmalar, dış etkenler, darbeler, çarpma ve sürtmeye bağlı hasarlara karşı muhteşem bir koruma sağlar.

 
 

Şeffaf Boya Koruma Filmi Kaplama

Araçların orjinal boya yüzeylerinin taş vuruklarından ve sinek,böcek asitlerinden, matlaşmalardan, dış etkenlerden ve darbelerden, meterolojik olaylardan etkilenmemesi, korunması, araç değerinin muhafaza edilmesi için 150 mikrondan 300 mikrona kadar kalınlığa sahip özel poliüratan 5-8 yıl ömre sahip şeffaf koruma filmleri ile kaplanarak koruma altına alınabilir. Çatlamayan, solmayan, soyulmayan ve sararmayan ürün darbe emici özelliktedir.

Motor Kaputu, Ön Çamurluklar, Ön Tampon, Ayna Kapakları, Tavan, Kapılar gibi panellerde uygulanmakla birlikte KOMPLE araç koruma kaplaması da yapılabilmektedir.

 

Araç Kaplama

Aracınızın rengini değiştirmek istiyorsanız veya aradığınız renkte aracı bulamıyorsanız, gelin en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim. Bu teknik sayesinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz parça parça ayna, kaput, tavan, panjur gibi bir çok panelinde zevkinize göre MAT, PARLAK, METALİK, SEDEFLİ, KROM, KARBON veya EFEKT folyo kaplama veya yeni nesil sökülebilir sıvı kauçuk kaplama ile hayatınızı renklendirelim. Hem renklendirme görselleştirme sağlayalım hemde yıllar sonra tertemiz orjinal boyanızla aracınız dış ortam etkilerinden korunmuş olsun.

 

Aksesuar Kaplama

Araçlarınızın iç ve dış aksamları, tamamlayıcı kompanenetleri, panjurları, ayna kapakları,jantları, tavanı,motor kaputu kapı kolları, amblem ve logoları, ön torpido çerçeveleri, kalorifer ızgaraları gibi bir çok parçaları dilediğiniz renk ve desende uyumlandırılarak folyo ve yeni nesil sıvı kauçuk ile kaplayalım aracınıza ve hayatınıza renk katalım.

 

Jant Kaplama

Trafiğe renk katmak, ayrıcalığını hissettirmek, görsel bir şölen yaratmak istiyorsanız tüm jant aksamlarınızda, birbirinden farklı kaplama seçeneklerimizle mutlaka tanışmalısınız. Özel tasarımlar, metalik ve opak renkler, fosforlu alanlar yaşamınıza renk katmaktadır. Ayrıca jantlarınızın orjinalliği bozulmadan, dış etkenlerden korunabilmektedir. Jant kaplama uygulaması sonrası jantlarınızın dış ortam dirençlerinde artış gözlemlenmektedir.

 

Cam Tavan Kaplama

Araçlarınız üzerinde estetik amaçlı olarak uygulanan ve şık bir görünüm sunan bu uygulamamız için Dünya’nın önde gelen markalarının 80-110-300 mikron kalınlığına sahip ürünlerini tercih etmekteyiz. İhtiyacın netliği, kullanılan ortamın iklimsel özellikleri dikkate alınarak seçilen malzeme ve uygulamadaki ince ayrıntılarla birlikte aracınızın görünümü değiştirebilirsiniz. Cam Tavan Kaplama hizmeti ayrıcalıklı olarak, AUTO SPRÜH FOLİE Gmbh ürünleri ile Sıvı Folyo olarakta uygulanabilmektedir. Bu hizmetimizde Uzak Doğu Menşeili, ucuz ürünler tercih edilmemektedir.

 

Kurumsal Ticari Taksi Kaplama

Kurumsal Ticari Taksi uygulamalarımızın bir parçası olan Ticari Taksi Uygulamasında, ekmek kapınız niteliğinde olan aracınızın ekonomik olan uygulamalara nazaran, araç kaplama ürünlerinden yana kaliteleri Avrupa Standartlarında olan uzun yıllar minimum 5 yıl sizlere sorun çıkarmaksızın kullanım imkanı sunabilecek, Dünya Markalarından oluşan ürünlerle, doğru uygulama, doğru işçilik ilkeleri dahilinde verilmektedir.

 

Logo Şerit Kaplama

Kurumsal Ticari Taksi uygulamalarımızın bir parçası olan Ticari Taksi Uygulamasında, ekmek kapınız niteliğinde olan aracınızın ekonomik olan uygulamalara nazaran, araç kaplama ürünlerinden yana kaliteleri Avrupa Standartlarında olan uzun yıllar minimum 5 yıl sizlere sorun çıkarmaksızın kullanım imkanı sunabilecek, Dünya Markalarından oluşan ürünlerle, doğru uygulama, doğru işçilik ilkeleri dahilinde verilmektedir.

 

Dijital Baskı Araç Kaplama

Profesyonel çalışmalarınızda, ulusal kurum kimliği kaplamalarınızda, DİJİTAL BASKI ARAÇ KAPLAMA yüksek işçilik ve ürün kalitesi ile verilebilmektedir. Tasarım ve çalışmalarının, 3D modellemelerinin, ulusal ajanslarla iş birliği içerisinde olabileceği gibi, 3D modelleme uzmanımızca tasarımı, bina giydirmeleri vbg. alanlarda profesyonel kadromuz stratejik işbirliğine her daim açıktır. Ekonomi yerine kalite tercihiniz ise, mutlaka 3M markası ile verdiğimiz bu hizmetle tanışmalısınız.

 

Karbon Kaplama

Aracınızda var olan kusurları örtmek, görünüm ayrıcalığı yaratmak, trafiğe farklılık katmak amacıyla dış ve iç aksamlarda karbon uygulamalarımız mevcuttur. Araç marka modeli kaplanacak parçası ve ürün kalite tercihi ile çok katmanlı yüksek performanslı uzun ömürlü 4D ve 5D desenlere sahip, fırçalı ve metalik yüzeyli bir çok ürün alternatifi ile hizmetinizdeyiz.

 

Ağır Ticari Taşıt Kaplama

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda Otobüs, Kamyon, Çekici gibi araçlarınızdaki Kurumsal Renk Değişimi, Silüet Kaplaması, Dijital Reklam PR uygulaması gibi bir çok proje bazlı teklifinizde profesyonelliğimiz ve kurumsallığımızla, çözüm ortağınız olmaya hazırız. Dijital baskı ve ürün alternatif çözümlerinde Türkiye'nin önde gelen en büyük distribitörleri ile çalışmalarımız devam etmektedir. Projenize kurumsal bir stratejik iş ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz.