Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/responsive-flipbook/index.php on line 60

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Detailing – Detaylı İşler | ERK Garaj

Detailing - Detaylı İşler

 

Kullanılmak olan bir aracın bayiden çıktığı ilk günkü durumuna geri getirilmesi için hem iç ortamın hem de dış boyalı yüzeylerinin en üst seviyede temizlenmesi, parlatılması ve korunması uygulamalarıdır. Kullanılmış bir aracın temizlenmesini, arındırılmasını, korunmasını ve aracın satılırken değerinin artırılmasını amaçlar. Bu uygulamalar için profesyonel yöntemler ve lisanslı ürünler kullanılır.

Temizlik aşamalarında, Biyolojik esaslı Yeşil ürünler, Degreaser (Yağ Çözücü) ürünler, Genel amaçlı temizleyiciler (APC), özel şampuanlar, kil, zift çözücüler, özel tasarımlı çeşitli fırçalar ile Yeni Nesil NANO Teknoloji Ürünler Koruma amaçlı, polish (Aşındırıcı olmayan parlatıcı) ürünler, waxlar, sealantlar, su itici cam kaplamaları, krom parlatıcılar ve trim yenileme ürünleri gibi ürünler kullanılarak uygulamalar gerçekleştirilir.

 

 

Ultra Boya Koruma

Temizleme – Bakım - Yüzey Hazırlama – Parlatma - Boya Koruma aşamalarından oluşan 5 aşamalı bir hizmettir. Genellikle kullanılmış araçlar için tavsiye edilir. Boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta pasta ve cila ürünleri kullanılarak araç showroom parlaklığına getirilir. Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları NANO teknoloji özel ürünlerle en az 1 (BİR) YIL süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder.

 

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik

İç mekandaki koltuk, tavan, taban kaplamaları, deri döşemeleri, vinil, plastik yüzeyleri, hava kanallarını, kapı içi fitillerini, bagaj bölümü, stepne yuvası, davlumbazlar, jantlar, lastikler, hijyenik bir ortam sağlayacak şekilde temizlenir. Temizlik sırasında, cilt hastalıkları, bebek sağlığı ve kanserli hastalarımız için önem arz eden, bakteri öldürücü, koku giderici antibakteriyel biyolojik doğal yeşil ürünler kullanılır. 

 

Far Temizleme & Koruma

Aracınızın farları ve stop lambaları hatalı yıkama, güneş, yağmur, rüzgar, toz, kum, çamur, kar, tuzlu ve klorlu sular gibi yoğun dış etkenlere maruz kalır. Polikarbon esaslı olan far ve stop lambalarının yüzeyinde zamanla çizikler, matlık ve lekeler oluşur. Bu durum farların ve stop lambalarının ışık geçirgenliğini ve performansını olumsuz etkileyerek görüş mesafesini kısaltmakta, sürüş güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Tüm inatçı kir ve lekeler temizlenir, çizikleri giderilir, far parlatılarak ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

 

Jant Temizleme

Araçlarınızın jantları üzerinde dış etkenler ile birlikte balata tozları, demir tozlarının yüksek ısı ile birleşimi neticesindeki kir, katman, boya yüzeyine zarar vermeyen özel kimyasallarla ilk günkü haline kavuşturulur. Yüksek etkili nötr PH jant temizleyici ile tüm jant tiplerinde etkili sonuçlar alınır. Araç kaportaları ve diğer yüzeyler üzerinde pas ve serpinti giderici uygulamasıda yapılabilmektedir.

 

Klima Dezenfeksiyonu

Klima araç içerisinde sıcak soğuk veren kalorifer çevresi ve içerisinde yeterli hijyenik koşullar sağlanmadığında hastalıklara yol açan zararlı mikro organizmalar, ciddi kronik hastalık riskine yol açarlar. Araç içinde klima / kalorifer hava yoluyla bulaşan hastalık oluşumuna neden olan bakteriler, küf, vbg. istenmeyen koku kaynakları klima ve kalorifer sistemine yapılan uygulama ile etkili bir koruma sağlar.

 

Koku Giderme

Aracınızın taban halısı, göğüs bölümleri, koltuklar, kapı içleri gibi bölgelerde hissedilen sigara, kötü koku, süt, et suyu vgb.organik kirlilik ve kokular güvenle yok edilir. Tam hijyen sağlanır. Bakteriler ve virüsler %99 oranında öldürülür. Böylelikle kabin için sürücü ve yolcuların sağlığınız için uygun hale getirilir. 

 

Motor Temizleme & Koruma

Zamanla yol ve hava şartlarındaki etkenlerin yüksek ısı ve yağ buharı ile birleşerek oluşturduğu motor bölümü kirleri, çok yüksek konsantreli su bazlı solvent içermeyen, motor temizleyici ile arındırılır. Temizlenmiş olan motor bölgesi, yüksek hava basıncı ile tamamen kurutulduktan sonra, antistatik özelliğe sahip olan çok yüksek sıcaklığa direnç gösteren motor bloğunda oluşabilecek paslanmayı önleyen motor cilası ile koruma altına alınır.

 

Klasik Araçlar

Detailing kültürüyle eşsiz kıymetlerinizin temizlenmesi, korunması için gerek ürün kalitesinden gerekse doğru proses uygulamalarından asla vazgeçemezsiniz. Bu konuda AUTO GLYM markamızın öncülüğünde, klasik araçlarınız koruma altında… Detaylı İç Temizliğinden, Kumaş , Deri, Vinil Korumalarına, Metal aksamlarından Kromajlarının temizlenmesi ve korunmasına, jantlarının bakımından lastiklerinin orjinalliği gibi kalmasına kadar profesyonel tüm hizmetler restore yenileme imkanı ile birlikte uygulanmaktadır.

 

Motosikletler

Güneş, yağmur, çamur, toz, toprak, kimi zaman kuş pislikleri, ağaç reçineleri, yoldan sıçrayan ve boyayı kaldıran bir çakıl taşı…Boyasından, koltuklarına, kromajı aksamlarına, plastik aksamı kısacası gözbebeği motorsikletiniziniz tamamını zararlı dış etkenlere karşı koruyabilir, bakımını yaptırabilir, onu uzun süre ilk günkü ışıltısıyla koruyabilirsiniz.
Boya Koruma’dan, Kromaj akşamların korunmasına, jant ve lastik korumasından, far temizliğine, deri korumasına, şeffaf boya koruma filmi kaplamasına kadar bir çok uygulama AUTO GLYM’in eşsiz ürünleri ile korunabilmektedir.

 

Premium & VIP Araçlar

Hayallerinizin tasarım ve eşsiz sanatsal ayrıcalıkları ile buluştuğu özel araçlarınızın temizlenmesi, bakımı ve korunmasında, titiz kaliteli ve detaycı işçiliğimiz, doğru ürün ve doğru proseslerle uygulanmaktadır. Antibakteriyel Detaylı İç Temizlikten, Özel Deri Temizliğine ve Korunmasına, Kontrol panellerinin ve mobilya aksamlarının polisaj edilerek NANO Koruma altına alınmasına, orijinal boyasının NANO CERAMIC kaplama ile uzun yıllar göz kamaştırabileceği bir çok uygulamaya imza atmaktayız.

 

Kaplama Araçlar

Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için boya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor. Ancak folyonun dış ortam dayanımında temizliğinin sağlanması, koruma altına alınması, hidrofobik etki yaratılması, bakım onarım değişim gerektiren tüm tamir imkanları, sökme, temizleme uygulamaları profesyonelce uygulanmaktadır..