Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/responsive-flipbook/index.php on line 60

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
CarCare – Araç Koruma | ERK Garaj

CarCare - Araç Koruma

 

Professional Car Care sistemleri bütün hizmetleri birlikte, bir sistem dahilinde profesyonelce konsept olarak uygulamaktır. Bu uygulamalar lisanslı Yeni Nesil Teknoloji NANO Koruma sistemlerinin belirli bir proses dahilinde sistematik kullanımını amaçlamaktadır. Aracınız önemli bir yatırımınız olarak görülmekte tüm uygulamalar bu yatırımın değerinin korunmasına yönelik olmaktadır.

Bu hassasiyet ve titizlikle,aracınızın ilk günkü gibi temiz, parlak, gösterişli, yeni görünümlü kalmasını sağlamaktadır. Zamanla maruz kalacağı güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen taş, pislik, zift gibi zarar verici unsurlar, aracın kullanıldığı ortamdaki atmosferik olayların (nem, kar yağışı, dolu vb.) yıpratıcı etkileri Car Care uygulamaları ile ortadan kaldırılmakta, yetkili uygulama merkezimizce aracınız koruyucu bir zırha kavuşmaktadır.

 

 

Ultra Boya Koruma

Yeni Araçlar için 3 aşamalı olarak uygulanan Temizleme - Bakım - Koruma aşamaları sonrası, Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları NANO teknoloji özel ürünlerle en az 1 (BİR) YIL süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder. 3M, Crsytal Concept ve AUTO GLYM markaları öncelikli tercihlerimiz arasında yer almaktadır. Araç tipine, yıkama alışkanlıklarına ve coğrafik ortamlara göre ürün tercihimiz değişkenlik göstermektedir.

 

Seramik Ultra Boya Koruma Kaplaması

Son derece dayanıklı ve seramik parlaklığında yüzey oluşturur. Yıkama dışında bakım gerektirmez. Gerçek ve uzun süreli koruma sağlar. Hava ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı araç üzerinde tam sızdırmazlık sağlar. Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını temin eder. Gelmiş geçmiş en iyi dış korumayı sağlar. Aracı kuş pisliğine, ağaç reçinelerine, endüsrtiyel serpintilere karşı korur. Güneş ışınları, asit yağmuru ve çözücülere karşı tam koruma sağlar. Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma sağlar.

 

Halı Koltuk Kumaş Koruma

Halı-Kumaş kir ve leke önleme sistemi otomobilinizin, kumaş, halı yüzeylerine uygulanarak, her türlü dış etkiye karşı kalkan görevi görür. Kumaş ve halı yüzeylerine uygulanan koruma lifleri, mikroskopik oranda sararak kalıcı kir ve leke oluşumunu engeller. Kumaş ve döşemenizin görüntüsünü değiştirmez. İçecek ve yağ benzeri dökülenlerin emilimine engel olur. Gerilme direncini artırırak kumaşın ömrünü uzatır. Solma ve hava koşullarının oluşturduğu yaşlanmalara karşı koruma sağlar.

 

Deri Vinil Plastik Koruma

Deri, vinil ve plastikler kılcal damarları olan yüzeylerdir. Toz ve kirlerin bu kılcal damarların içine yerleşmesini antistatik özelliği ile UV ışınlarına karşı koyup döşemelerde deriyi vinili ve plastiği besleyerek çatlamasını önlenir. Deri ve Vinil Besleme / Koruma temiz deriyi yumuşak tutar. Deriye, vinile doğal parlaklığını geri kazandırır ve düzenli kullanım halinde ömrünü yıllar boyu uzatır. Derinin ve vinilin bakımını yapar, besler ve kuruyup çatlamasını önler. Ayrıca oluşturduğu film tabakası ile su tutmamasını sağlar. Plastik aksamların ise UV ışınlarına maruz kalarak benzer etkilerini geciktirirek iç mekandaki solmaların matlaşmaların önüne geçer.

 

Cam Su İtici & Yağmur Kaydırıcı

Bütün sonbahar ve kış boyunca yağmur ve çamurun sürücünün görüşünü engellemesini önler. İleri teknoloji NANO ürünü bu kaplama, camla bütünleşir ve su damlalarının daha küresel şekil almasını sağlayarak yağmurun ve çamurun cama sıvaşmasını engeller. Yağışlı ve kötü hava koşulunda çok daha net bir görüş sağlayarak sürüş güvenliğini büyük oranda arttırır. Gece sürüşlerinde camın parlamasını ve prizma etkisinin oluşmasını engeller. Kar, buz, sinek ve böcek gibi maddelerin temizlenmesini kolay hale getirir. Su itici (hidrofobik) özellikteki bu kaplama etkinliğini en az altı ay korur. Etkisi sezonluk olan ürünün 20000 km veya Sonbahar’dan İlkbahar yağmurlarına kadar ki süreçte kullanımı esastır. Bu kulllanım ilk defa garantili bir şekilde sunulmaktadır.

 

Gövde Altı Pas Önleme

Kışın yollara atılan tonlarca tuz, aracın altına yapışan ve zamanla biriken çamurların içerdiği mineraller, stabilize yollardaki çakıllar orijinal astar kaplı araç altındaki yüzeylere ve kapalı bölmelere zarar verir ve zamanla paslanmaya neden olur. Tüm üreticiler, kullanma talimatlarında araçların bütün alt yüzeylerinin yılda birkaç kez basınçlı su ile yıkanmasını şart koşmaktadır. Gövde Altı Pas Önleme Koruma Uygulaması YENİ SIFIR bir araca kullanım boyunca garantili bir şekilde uygulanmakla beraber, 2 el araçlar içinde önem arz etmektedir. Gözle görülen bütün yüzeyler ve marşpiyel alt ve iç kısımları ile çamurluk yuvaları ve taşıyıcılar patentli özel dolgu lifi içeren kauçuk esaslı malzeme ile kaplanmaktadır.

 

NANO Jant Koruma

Orijinalliğini bozmadan jantlarınızın dış etkenlere karşı korunması Nano Kaplamalar ile mümkündür. orijinal jantınızın korunmasına yönelik olarak yapılan uygulama neticesinde, Jantlar parlaklıklarını uzun süre korurlar, fren balatası tozlarının yapışmasını önler, jant temizlik maddelerinden tasarruf sağlar, suyu ve çözeltileri mükemmel bir şekilde boncuklaştırır, yıkamadan kaynaklı çizilmelere karşı dayanıklılık sağlar, jantlar zor kirlenip kolay temizlenir, süper kaygan bir yüzey oluşturarak rüzgar direncini azaltır, basınçlı suyla kolayca temizlenir.

 

Motor Koruma

Uzun ömürlü koruma yağsız ve solventsiz bir formüle sahip olduğundan özel formülü sayesinde plastik ve kauçuk parçaların çatlamasını, solmasını ve sertleşmesini önler. Yağ buharı ve yüksek ısıya direnç gösterir. Motor aksamının ilk günkü gibi kalmasını sağlayarak, yüksek ısıyla birleşen yağ buharının ve ortam kirinin yüzeye işlemesini engeller. Motor ve aksamlarının paslanmasını geciktirir.