Seramik kaplama uygulanmış araçlarda, özel Ph nötr şampuanlarla yapılan yıkama işlemi ardından, hava ile kurutularak, trafik kirlerinden arındırılır. Araç üzerine kaplanmış olan seramik ürününün ömrünü uzatması için kullanılan çok etkili nano sıvı cila vasıtasıyla araç boyasını canlandırılarak derin bir parlaklık verilir. Parmak izlerini gideren ve boya yüzeyinin toz tutmamasını sağlayan anti-statik özelliktedir. Ürün tüm araç yüzeyinde kullanılabilmekle birlikte, Yeni Nesil Nano Susuz Araç Temizliği özelliğine sahiptir.

bws_beforebws_after
sinekaftersinekbefore
cwheel-bcwhell-a
custom_wheel_cleaner_before_01custom_wheel_cleaner_after_01
Kullanılmak olan bir aracın bayiden çıktığı ilk günkü durumuna geri getirilmesi için hem iç ortamın hem de dış boyalı yüzeylerinin en üst seviyede temizlenmesi, parlatılması ve korunması uygulamalarıdır. Kullanılmış bir aracın temizlenmesini, arındırılmasını, korunmasını ve aracın satılırken değerinin artırılmasını amaçlar. Bu uygulamalar için profesyonel yöntemler ve lisanslı ürünler kullanılır. Temizlik aşamalarında, Biyolojik esaslı Yeşil ürünler, Degreaser (Yağ Çözücü) ürünler, Genel amaçlı temizleyiciler (APC), özel şampuanlar, kil, zift çözücüler, özel tasarımlı çeşitli fırçalar ile Yeni Nesil NANO Teknoloji Ürünler Koruma amaçlı, polish (Aşındırıcı olmayan parlatıcı) ürünler, waxlar, sealantlar, su itici cam kaplamaları, krom parlatıcılar ve trim yenileme ürünleri gibi ürünler kullanılarak uygulamalar gerçekleştirilir.

interior_shampoo_before_01interior_shampoo_after_01
engineer_before_01engineer_after_01_1
before-_less_reflectionafter-_less_reflection
headligth_restoration_beforeheadlight_restoration_after
Professional Car Care sistemleri bütün hizmetleri birlikte, bir sistem dahilinde profesyonelce konsept olarak uygulamaktır. Bu uygulamalar lisanslı Yeni Nesil Teknoloji NANO Koruma sistemlerinin belirli bir proses dahilinde sistematik kullanımını amaçlamaktadır. Aracınız önemli bir yatırımınız olarak görülmekte tüm uygulamalar bu yatırımın değerinin korunmasına yönelik olmaktadır. Bu hassasiyet ve titizlikle,aracınızın ilk günkü gibi temiz, parlak, gösterişli, yeni görünümlü kalmasını sağlamaktadır. Zamanla maruz kalacağı güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen taş, pislik, zift gibi zarar verici unsurlar, aracın kullanıldığı ortamdaki atmosferik olayların (nem, kar yağışı, dolu vb.) yıpratıcı etkileri Car Care uygulamaları ile ortadan kaldırılmakta, yetkili uygulama merkezimizce aracınız koruyucu bir zırha kavuşmaktadır.