Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/responsive-flipbook/index.php on line 60

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
ALC Çorum | ERK Garaj
AUTO LIFE CENTER - ALC ÇORUM

Restore - Yenileme

 

Motorlu Taşıtlarınızın iç ve dış aksamlarındaki yıpranma, aşınma, deformasyon, yırtık, kopuk vbg. hasarlardan kaynaklı olumsuzlukların profesyonelce bertaraf edilmesi, bu kısımların hizmet kapsamları çerçevesinde yenilenmesi uygulamalarıdır. Deri Döşemeler, Koltuklar, Direksiyon Simitleri, Ön Konsul, Torpido gibi iç aksamlar yanı sıra aracınızın dış aksamlarındaki plastik ve boyalı yüzeylerde dış darbeler sonucu meydana gelen tüm hasarların bertaraf edilmesine yönelik uygulamalarımızdır.

Araç orjinalliğinin korunmasını ikinci el değer kaybının önlenmesi amacıyla, dış etkenler sonucu oluşan göçüklerin bertarafı için Boyasız Göçük Düzeltme, Boya Tamiri gerektiren hasarların giderilmesi amacıyla, Boya Tamiri Lokal Mini Boyama işlemlerinin uygulanması, Tabii Plastik Kaplama tampon çıtaları, kapı bantları ve ön arka tamponların onarımlarını profesyonel bir işçilikle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sigorta şirketleri, filo şirketleri, kurumsal şirket araçları ve bireysel müşterilerimizin araçlarındaki tüm oto hasar ikame uygulamaları ile birlikte Sigorta şirketleri, sigorta eksperleri ile birlikte yürütülen Mobil Plastik ve Alüminyum Parça Onarım Hizmetimiz AUTO LIFE CENTER Servis Organizasyonumuz bünyesinde 38 Servis Merkezi, 600 Uzman Teknisyen ile birlikte Yurt Genelinde stratejik iş ortaklığı şeklindedir. ALC - Çorum Servis Merkezimiz 6 Uzman Teknisyen, 2 mobil Servis aracı, 2 idari teknik personel kadro ile hizmetinizdedir.

 

 

Aliminyum Jant Onarım & Boyama

Araçların, jant aksamları üzerinde göçük, çatlak, yırtık, sıyrık vs. hasarlar özel düzeltme makinesinde düzeltilerek tornadan geçirilir ve kalite kontrol sonrasında dış yüzeylerinin boyanarak yenilenmesi sağlanır. Boya işleminde araç marka ve model tipine bağlı olarak 6 farklı metal inceliğine sahip özel boya kullanılırken, titanyum renklendirme ve piano black gibi sürekli tercih gören renklendirme işlemleri de uygulanabilir. Jantların işlem sonrasında NANO Kaplama yapılarak araca montajı tavsiyemizdir.

 

Lokal & Mini Boya Onarım Tamiri

Araçlarınız üzerinde kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük boya hasarlarının tamamen giderilmesidir. Onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük açılır parça orjinalliği mutlak suretle korunmaktadır. Lokal veya Mini bir biçimde boya 0,8 mm. MİNİJET tabancalar kullanılarak işlemler gerçekleştirilir. Genellikle çamurluklar, kapılar, tamponlar gibi dikey parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarlarının giderilmesinde etkin şekilde kullanılır. Motor kaputu, bagaj kapağı ve tavan gibi parçalarda boyanın cinsine, rengine, hasarın yerine ve büyüklüğüne bağlı olarak uygulama farklılık gösterebilir.

 

Boyasız Göçük Düzeltme - Dolu Hasar Onarımı

Araçlarınızın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği göçüklerin boyaya zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirildiği uygulamamızdır. Bu sayede aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Boyasız Göçük Düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel çelik aletlerle ulaşılarak, dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan bölgelerdeki Dent Puller Yapıştırma Seti ile kullanılır.

Meterolojik Dolu Yağışlarında hasar gören araçlarınız için de kurumsal stratejik çözüm ortaklığımızla, hasarlı araçlarınız gerek sigorta poliçeleri kapsamında gerekse perakende anlamda garantili ve güvenli bir şekilde %99 oranında onarılmaktadır.

 

İç Döşeme Tamiri

Araçların iç döşeme malzemelerinden plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, velur kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk gibi hasarların, onarılması hizmetidir. Hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek azami düzeyde tamir edilmekle birlikte, aynı renk ve dokuda sürekliliği lojistik firmalarınca sağlanan metaryallerle onarım gerçekleştirilebilir. Bu konuda en doğru teknik ve çözüm hangi onarım tekniğini gerektiriyorsa tercihimiz sizin optimum tamir faydasını alabilmeniz içindir.

 

Deri Döşeme Tamiri

Deri; eşsiz güzellikteki dokusuyla, kendisine ait izleri ve bazen kusurları olan, doğru ürünlerle bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilen, uzun ömürlü, son derece dayanıklı, doğal bir üründür. Uzun süre kullanımla beraber yıpranma, solma, kuruma veya sertleşme kirlenme, yırtılma gibi hasarlar görebilir. Bu hasarlar değişimi, tamir gibi farklı 2 metotla giderilebilmektedir. Tamir edilen deri aksam orijinal rengine uyumlandırılırken özel esnek malzemeler kullanılmaktadır.

 

Deri Direksiyon Onarımı

Aracınızın yıpranmış “Direksiyon Simidini” yeniden kaplatmak ya da orjinalinde deri olmayan, plastik direksiyonunuzu hakiki deri direksiyona dönüştürmek istiyorsanız bu uygulamamız sizler için. Her marka ve model aracınızın direksiyon simidi, deri kaplama yada orjinal hali ile yenilenebilir. Farklı renklerde,farklı dikiş seçeneklerinde, spor görünümler dikiş renk seçeneği, farklı deri desenleri ile bu uygulamamızla direksiyon simitleriniz %100 orijinal deri ile kusursuz işçiliğimizle kaplanabilmektedır.

 

Plastik Tampon Onarımı ve Pütürlü Plastik Kaplama

Araçların plastik ön ve arka tamponlarında meydana gelen yırtık, kopuk, çatlak, deformasyon gibi hasarların çoğu zaman parçanın yenisi ile değişmesi sonucunu doğuran hasarların Amerikan menşeli sarf malzemeleri ile ısıl işlem özel onarım teknikleri doğrultusunda onarılmasıdır. Gövde rengi boyalı olan parçaların boyanması, pütürlü tabii plastik kaplama dokusuna sahip yüzeylerin ise özel tabii plastik kaplama boyası ile boyanarak orjinale uyumlandırılır.

 

Trim Renklendirme & İç Döşeme Boyama

Araçların iç aksamlarındaki plastik, vinil, deri kısımlarının gerek dış etkenlerce hasar görmesi gerekse renk değişimi anlamındaki gereksinimlerinizde, tüm iç aksam bileşenleri, torpido, kapı döşemeleri, konsul, direk plastikleri gibi bir çok aksamın yeniden görselleştirilmesi renklendirilmesi uygulamasıdır. Su bazlı özel boya ve ürünler kullanılarak yapılan uygulama esnek malzemeler tercih edilmektedir.

 

Alüminyum Radyatör Onarım Tamir

Tüm araç sınıfları üzerinde, Binek Oto, Hafif Ticari, Orta ve Ağır Ticari araçların alüminyum gövdeli soğutma, klima, turbo intercoller radyatörlerinin deformasyon, kazan, petek, kanal hasarlarının orjinaline sadık kalınarak, onarılması ve ülke ekonomisine katkı sağlamasıdır.

 

Ağır Ticari Araçlar Parça Onarım Tamir

Ağır Ticari araçlar üzerinde onarılabilir niteliğe sahip, iç döşeme, trim, alüminyum, plastik, bagalit vb. parçalarının belirli bir proses dahilinde onarılmasıdır.