Araç Kaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Ocak 26, 2017
Klima Dezenfeksiyonu Hakkında…
Eylül 7, 2017

Yeni Partner Tepee Ticari Taksi Gümüşhacıköy’de hizmetinizde…

partner

partner

Yeni tasarımı, harekete geçiren teknolojileri ve size her koşulda uyum sağlayacak modüler yapısıyla Yeni Partner Tepee, bambaşka bir seyahat konforu sunmak üzere Amasya ili Gümüşhacıköy İlçemiz merkezinde halkın hizmetinde olacak.

Ticari Taksi kategorisinde Peugeot'nun 2008, 3008, 5008 modellerinin ardından Partner Tepee'de artık bölgemizde yollara renk katacak. Bölgemiz yetkili satıcısı Karataş Otomotiv A.Ş.'ye ve araç sahibi NAFİ GÜL'e tercihleri için teşekkürlerimizi sunuyor, hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz.

Özel olarak Amerika'da Kalifornia menşeili ürünümüzle, yüksek parlaklık ve netlik içeren Mustang Sarısı renkle eksiz, ilavesiz, tüm panelleri tek parça olarak kaplanan aracımız teslim edilmiştir.

[ngg_images source="galleries" container_ids="10" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Show slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Yeni tasarımı, harekete geçiren teknolojileri ve size her koşulda uyum sağlayacak modüler yapısıyla Yeni Partner Tepee, bambaşka bir seyahat konforu sunmak üzere Amasya ili Gümüşhacıköy İlçemiz merkezinde halkın hizmetinde olacak. Ticari Taksi kategorisinde Peugeot’nun 2008, 3008, 5008 modellerinin ardından Partner Tepee’de artık bölgemizde yollara renk katacak. Bölgemiz yetkili satıcısı Karataş Otomotiv A.Ş.’ye ve araç sahibi NAFİ GÜL’e tercihleri için teşekkürlerimizi sunuyor, hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz.