Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/responsive-flipbook/index.php on line 60

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7583278/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Bina Güneş Kontrol Güvenlik Cam Filmleri | ERK Garaj

WindowShield - Güneş Güvenlik Filmleri

 

Ultraviyole ve güneş ısısı olmak üzere, Güvenlik, Dekor ve Görüntü engelleme kapsamlarında önemli işlevsellikleri en çevreci ve ekonomik şekilde karşılayabilen bina cam filmleri, performans, güneş koruması, güvenlik ve görünüm gibi taleplere, doğrama, cam tipi, cam boyutu, camın konumu, binanın bulunduğu yerin iklimi gibi özelliklere göre doğru olarak belirlenerek profesyonelce uygulanır.

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır. Bugünün evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Çekici olduğu kadar bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir. Örneğin aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ya da soğuk havalarda ısı kaybından dolayı fazla yakıt tüketiminin sarf edilmesi ve ayrıca halılar ve mobilyaların solması ile perdelerin sararmasına neden olmaktadır. Uygun mekan ısısının muhafaza edilmesi – Aşırı sıcaklığın , UV ışınlarını ve yansımayı engellemekte , aydınlığa imkan tanımaktadır.


Bina Güneş ve Güvenlik filmleri parlak veya mat olarak , sade, renkli ve değişik şekilli desenler ile üretilmiştir. Kullanılan filme bağlı olarak, ışığı %10 dan %90 a kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99’unu engeller, parlak ışığın %90’ını keser ve camın yalıttığı güneş ısısının %74’üne kadar engeller.

Dekoratif cam filmi, camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel efektleri ve grafik desenleriyle iş yeriniz veya evinizin cam yüzeylerine sınırsız alternatifler sunmaktadır. Aynı zamanda cam kırıldığında dağılmasını önleyerek can güvenliğinizi arttırır.

 

 

Araç Güneş Kontrol Cam Filmleri

Cam Filmleri, uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır. Metalize film, koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği gibi kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına engel oluşturur. Bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engellerken sürücü ve yolcuların konforlarını da ön plana getirerek hem estetik hemde güvenlik sağlamaktadır.

 

Bina Güneş Kontrol Cam Filmleri

Toplam Güneş Enerjisinin yüzde 80’ine varan geri yansıtma, yüzde 99 a varan Infrared ısısı engelleme performans seçenekleri ile yazın camdan gelen sıcaklığı engellemede en çevreci çözümdür. Klima kullanımını ortadan kaldırır, veya minimuma indirerek önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar.

Zararlı UV ışınlarının da iç mekana sızmasını engeller, güneşin kanserojen etkilerinden korunulduğu gibi, iç mekanlardaki eşyaların ağarmasının ve renk atmasının önüne geçilir. Anti-glare (yansıma önleme) ile de güneş ışımasının rahatsızlık verici parlaklığı düşürülerek konforlu bir çalışma ve yaşam alanı sağlar, bilgisayar ve televizyon ekranlarının gün ışığında dahi rahatlıkla kullanılmasına izin verir.

 

Bina Güvenlik Cam Filmleri

Her türlü darbe, terör, hırsızlık, saldırı, şiddetli rüzgar, deprem, sel kaynaklı camlardan kaynaklanacak tehlikelerin veya güvenlik yetersizliklerinin önüne geçebilmek amaçlı olup, farklı riskler için farklı kalınlıklar seçilmelidir. Tüm güvenlik cam filmleri, EN 356 ve 12600 uluslararası normlarına göre, güvenilir uluslararası kuruluşların performans raporlarına sahiptir.

Banka Şubeleri, mağazalar, alışveriş merkezleri, kreşler, apartman giriş kapıları, asansörler, kayan kapılar, otomatik açılan kapılar gibi bir çok alanda 3. kişi hukuki sorumluluk çerçevesinde mutlaka tercih edilmelidir.

 

Bina Dekoratif Filmleri

Yaşam alanlarının basit bir dokunuşla zengin bir görünüm kazanmasına ve kurumsal kimliğin öne çıkarılmasına olanak tanır. Hoş bir dekor sunarken ışığı engellemeksizin görüntüyü keser. 100’e yakın desen seçeneği ve dekoratif film zenginliğiyle camlara özgürce desen verme imkanı sunar.

Camlarınıza estetik ve stil katmanız için geliştirilmiş olan özel dekoratif cam folyolarıdır. Fasara iç mekan cam filmleri, estetik ve gizliliği birleştiren mimari çözümler sunar. Toplantı odaları, konferans salonları, lobi gibi alanları Fasara Cam Filmleriyle yeniden dizayn edebilirsiniz. Kendinden desenli dayanıklı polyester filmdir. Baskıya ihtiyaç bırakmaz. Camlarda kumlama yerine kullanılabilir.

 

Vitrin Ürünleri Koruma Filmleri

Yüksek UV alan vitrinlerde sergilenen ürünlerin sıklıkla renk atması sıkıntısı yaşanır. Yüzde yüz UV filtreli tamamen renksiz ve berrak olarak tasarlanmış olan vitrin filmleri, teşhir ürünlerinde UV kaynaklı renk atma ve yıpranma sorununu ortadan kaldırır. Direk güneş ışığı çok zararlı ultraviyole ışınlar içerir. Bu ışınlar vitrininizdeki eşyaların kısa sürede solmasına neden olur. Bu zararlı ışınlardan korunmak için pencerenizi veya vitrininizi panjurla veya perde ile tamamen kapatmanıza gerek kalmadan koruyabilirsiniz.Vitrin koruma filmi camla tamamen bütünleşir. Ayrıca varlığını hissettirmeyen şeffaf bir yapıya sahiptir. Cama mukavemet verir.

 

Vitray Cam Filmleri

Vitray cam filmi herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar. Isı kontrol cam filmi kadar olmasa da güneş ısısını belli oranda önler ve mekanın serin kalmasını sağlar. Çirkin bir görüntüyü engellemek için mükemmel bir çözümdür. Çift cam ve tek cam dahil olmak üzere evinizde ya da ofisinizde kullanabilirsiniz

Cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, vitray desenli cam filmlerinin uygulaması oldukça basittir. Vitray cam filmi kendinden yapışkanlı olup pencere, kapı ve aynalara vitray görünüm vermektedir. Diğer cam filmleri gibi vitray cam filmleri de camınızda güvenlik sağlar. Camınızın kırılmasını güçleştirir ve kırılsa bile dağılmasını engeller.

 

3M™ Whiteboard™ - Beyaz Tahta Filmi

3M™ Whiteboard™ Film ofis, perakende satış, anaokulu ve okullar gibi iç mekân uygulamasına yönelik beş adet kaliteli film türünü içeren bir ürün grubudur. Bu folyo ürünleri yapısı sayesinde su bazlı beyaz tahta kalemi ile yazılan metin ve çizimleri kolaylıkla çıkarabilen eşsiz bir özelliğe sahiptir. 3M™ Whiteboard™ Filmleri yüksek düzeydeki parlaklığı sayesinde projeksiyon ekranı olarak da kullanılabilir. 3M™ Whiteboard, uygulandığı yüzeyi üzerine su bazlı kalemlerle yazı yazılıp silinebilen beyaz tahtaya dönüştürüyor. Whiteboard film, gerçek anlamda yaratıcı ve prestijli çözümler sunarken işlevselliği de estetikle birleştiriyor.

Hem Projeksiyon Ekranı Hem Beyaz Tahta Filmi!

 

Karatahta Folyosu

Tebeşirli - Özel Kalemli Kullanım

Uygulandığı yüzeyleri karatahtaya dönüştüren, tebeşirle yazı yazıp silebileceğiniz siyah renkte özel bir folyodur. İstenilen ölçü ve şekle göre kesilip uygulanabilmektedir. Rengi Mat Siyahtır. Dayanıklılık derecesi, -30 °C / + 90 °C 'dir. Kullanım süresi, iç mekan 5 yıla kadar, dış mekan 3 yıla kadardır.

Otel, restoran ve cafelerde tercih edilen, tebeşir yerine özel kalemi ile kullanılan ve böylece oluşabilecek tebeşir tozunun önüne geçilmesini sağlayan özel bir folyodur. İstenilen ölçü ve şekle göre kesilip uygulanabilmektedir. Rengi Mat Siyahtır. Dayanıklılık derecesi, -30 °C / + 90 °C 'dir. Kullanım süresi, iç mekan 5 yıla kadar, dış mekan 3 yıla kadardır.

 

3M Safety Walk Alüminyum Tabanlı

Yüzeyinde sağlam ve dayanıklı polimerle yapıştırılmış aşındırıcı mineraller bulunan yumuşak alüminyum banttır. Uygulama alanları, düz olmayan, engebeli yüzeylere uyum sağlar ve yüzeye sıkıca oturur. Girintili çıkıntılı, kavisli, köşeli tüm yüzeylerde kullanım için idealdir. Renkleri, Siyah, Sarı

 

3M Safety Walk İnce Esnek

Sağlam plastik filmle kaplanmış esnek ve ince yüzey dokusuna sahip banttır. Uygulama alanları, çıplak ayakla dolaşılan ortamlar için geliştirilmiş çok esnek malzeme yapısı ile duşlar, banyolar, revirler, sauna,yüzme havuzları ve çevreleri gibi yüzeyler için idealdir. Renkleri Beyaz, Şeffaf

 

3M Safety Walk Genel Amaçlı

Yüzeyinde sağlam ve dayanıklı polimerle yapıştırılmış aşındırıcı mineraller bulunan plastik banttır. Uygulama alanları, genellikle yoğun insan ve araç trafiği olan bütün kaygan yüzeylerde kulanılır. (koridorlar, üretim ve depolama bölümleri, rampalar, merdivenler, seyyar merdivenler, makinelerdeki metal tabanlı bölümler vb.) Renkleri, Siyah, Şeffaf, Sarı, Kahverengi, Yeşil

 

Safety Walk Kaydırmaz Bantlar

Kaymayı önleyen dayanıklı üst yüzey yapısı ile 3M Safety Walk Kaydırmaz Bantlar, düşme sonucu meydana gelen kazaları önlemede, bir ticari işletmede güvenlik önlemi olarak kullanılmasında kusursuz çözüm sunan ürünlerdir.Uygulama alanları, yoğun kullanıma ve kirlenmeye rağmen kaymaya karşı tam ve dayanıklı koruma gerektiren alanlar ( tarım ve ormancılık, yol inşaatları, bina inşaatları, çatı sistemleri ile kamyonlar, traktörler, inşaat makineleri, vinçler, bina makineleri vb.) Rengi SİYAH'tır.